Neser luhet java e 15-te e kategorise superiore

Java e 16-të e Kategorisë Superiore do të luhet mesjavën e ardhshme. Të 5-ta sfidat janë përcaktuar për t’u zhvilluar ditën e mërkurë. Në orën 13:00, spikat përballja mes kryesuesve të Kukësit dhe Vllaznisë. Sfidë kjo që do të zhvillohet në “Loro Boriçi”. Paralelisht me këtë takim do të zhvillohen edhe 2 sfidat e tjera, Luftëtari-Skënderbeu dhe Bylis-Laçi.

Në orën 16:00, do të zhvillohen edhe 2 takimet e tjera të javës së 16-të. Kampionët në fuqi të Partizanit do të jenë mysafirë në Durrës ndaj Teutës, ndërkohë që Tirane Egbosë do të presë Flamurtarin.

KATEGORIA SUPERIORE, JAVA 16-TË:

E mërkurë 18 dhjetor:

Luftëtari-Skënderbeu ora 13:00

Bylis-Laçi ora 13:00

Vllaznia-Kukësi ora 13:00

Teuta-Partizani Ora 16:00

Tirana-Flamurtari Ora 16:00

Mund të ju interesojnë

Leave a Comment