Filmat me te bukur te 2019-tes

Nderkohe qe na ndajne vetem disa ore nga lenia pas e vitit 2019, ja vlen te kujtojme filmat qe kane lene pas studiot kinematografike per kete vit nga te gjitha zhanrat kemi perzgjedhur disa nga filmat me te bukur dhe me te vleresuar nga kritiket te cilat ja vlen ti ndiqni nese nuk e keni bere ende.   Parasite Parasite eshte nje film aziatik i tipit dram-thriler, behet fjale per nje familje te papunesh te cilet me ane te dokumentave te fallsifikuara dhe genjeshtrave fillojn pune ne nje familje pasanikesh. …

Lexo më tepër